Ozdoby do vlasů, bez kterých se neobejdete

Posted on Posted inMóda


Gumičky


Gumička do vlasů je věc, bez které se žádná žena neobejde. S gumičkou můžete vytvořit jakýkoliv účes, ať už obyčejný culík, cop nebo drdol. Existuje velké množství druhů, tvarů a velikostí.


Gumičky můžeme dělit na:


·         Silikonové


·         Pružinové/Spirálové


·         Froté


·         Měkké látkové


·         Gumičky arašídového tvaru


·         Trojité


·         Tenké


·         Sametové


svatební účes


Sponky


Sponky jsou pro nás takovými zachránci. Dokážou kterýkoliv účes dovést k dokonalosti. Poradí si s každým neposedným vláskem, a přitom je dokážeme zakamuflovat tak, aby nebyly vidět. U ozdobných sponek je to právě naopak, dáváme je na taková místa, aby co nejvíce vynikly.


Sponky můžeme dělit na:


·         Kovové


·         Plastové


·         Pinety


·         Vlásenky


·         Ozdobné


velká mašle


Klipy a skřipce


Navážeme na předchozí téma sponky a řekneme si, k čemu takové klipy a skřipce můžeme využívat. Klipy nalezneme na Clip in vlasech, které mohou být buď pravé, nebo syntetické. Prodávají se v různých barvách a také jsou všechny jinak husté. Dále existují Clip in ofiny, které jsou určeny pro ženy, jež si nechtějí stříhat vlasy, které pak těžko dorůstají do původní délky. Naopak ženy, jež si chtějí prodloužit svůj krásný „ohon“, si mohou pořídit culík na skřipci, který jednoduše připnou na svůj udělaný culík. Doporučujeme jak u Clip in vlasů, ofin i skřipcových culíků, vybírat pečlivě odstín, který bude totožný s vašimi vlasy. O to více bude vás výsledek přirozenější. Skřipce v běžném životě využíváme k rychlému sepnutí vlasů nebo také tehdy, kdy si žehlíme/kulmujeme vlasy a máme je rozděleny do několika sekcí. Skřipce při tomto procesu drží mnohem lépe než gumičky.


mašličky ve vlasech


Donuty do vlasů


Jistě jste už slyšeli o donutech do vlasů neboli „drátěnkách“ (připomínají drátěnku na umývání nádobí), které vytvoří z vašich vlasů dokonalé drdoly. Prodávají se ve velkém množství barev (nejoblíbenějšími jsou hnědá a černá) a také v různých velikostech. Tedy si každá žena přijde na své. Do těchto drdolů můžete vkládat různé ozdoby a ozdůbky do vlasů, jako jsou například květiny, malé sponky nebo také hřebínky, které se využívají k slavnostnějším účelům a příležitostem (svatby, plesy…).


 


Čelenky do vlasů


Čelenky v posledních letech získaly na velké oblibě nejen u mladých dívek, ale i u dospělých žen. Užívají je na denní nošení, ale také na speciální příležitosti jako jsou večírky, plesy a svatby.