GPS monitoring stlačí firemní výdaje v oblasti dopravy na minimum

Posted on Posted inZboží


Žádná firma se dnes neobejde bez toho, aby se starala o optimalizaci svých provozních parametrů a snažila se šetřit tam, kde na to má vhodné rezervy. Je totiž mnohokrát prověřeným pravidlem, že tam, kde se nehospodárně plýtvá, se dlouhodobě ztrácejí peníze a konkurenceschopnost takové firmy klesá. Je tedy nanejvýš na místě, aby se každé vedení firmy zajímalo o to, kde má rezervy anebo naopak zbytečné výdaje a snažilo se vše optimalizovat.
kožený interiér vozu.jpg
A čím více zaměstnanců taková firma má, tím více je na místě obezřetnost. Vždyť všichni známe staré české přísloví, které říká, že z cizího krev neteče. A je nemálo lidí, kteří se zajímají jen o to, zda se mají sami dobře, a to, zda podávají optimální pracovní výkony a odvádějí dobrou práci, je už pramálo zajímá. A jsou dokonce i tací, kteří neváhají využít firemní zdroje pro svůj vlastní prospěch.
navigace v mobilu.jpg
V kancelářích tak pomalu mizí tužky, kopírovací stroje tisknou soukromé fotografie a vozový park má najeto mnoho kilometrů za soukromými cíli. A takto probíhají bez ustání závody v zákazech a v jejich obcházení mezi zaměstnanci a jejich zaměstnavateli, které si mnozí zaměstnanci vykládají tak, že co není zakázáno, to je dovoleno. Každé vedení by se proto mělo zajímat o to, co se s majetkem firmy skutečně děje a nedbat pouze na to, co mu sdělí anebo vykážou firemní zaměstnanci.
tachoměr vozu.jpg
K velkým ztrátám a zbytečným výdajům dochází často v oblasti dopravy a vozového parku. Jakmile vložíte zaměstnanci do ruky klíčky od služebního vozidla, nikdy si nemůžete být stoprocentně jistí tím, kde s ním jezdí. A nedejte na to, co je na papíře, i papírovou knihu jízd je možné snadno ošidit. Mnohem jistější proto je, pořídit si gps monitoring pracovního vozidla a sledovat online, kde se skutečně pohybuje. Takovým způsobem se spolehlivě zbavíte všech zbytečných zajížděk a krádeží paliva a stlačíte firemní výdaje v této oblasti na nezbytné minimum.